Musisz uaktualnić Flash Player'a Sprawdź jaką posiadasz aktualnie wersję..

Wyjazdy językowe

FRENCH FACTORY Bordeaux


FRENCH FACTORY Bordeaux
145, rue du Palais Gallien
33000 Bordeaux, France
tel. +33 540 54 67 20
www.ffbordeaux.fr
e-mail:contact@ffbordeaux.fr

Bordeaux
Nauka języka francuskiego w BORDEAUX. światowa stolica wina oferuje nie tylko wspaniałą gastronomię, ale także idealne warunki do nauki. Zajęcia językowe w Szkole Językowej FRENCH FACTORY Bordeaux odbywają się w XVIII-wiecznej kamienicy w historycznym centrum miasta. Wydarzenia kulturalne i niepowtarzalny klimat sprawiają, że studenci mogą aktywnie uczestniczyć w zajęciach dydaktycznych oraz korzystać z wielu atrakcji, które oferuje południowo-zachodnia Francja. Wszystko to sprawia, że nauka jest bardziej efektywna a jej wyniki widać w krótkim czasie.

FRENCH FACTORY Bordeaux
Szkoła FRENCH FACTORY Bordeaux specjalizuje się w nauczaniu języka francuskiego. Oferta obejmuje także inne języki obce, takie jak angielski, włoski, japoński oraz polski dla obcokrajowców. Wszyscy native-speakerzy są kreatywni i dynamiczni. Podczas zajęć metodycznych wykorzystują najnowsze podręczniki oraz inne interesujące materiały. Każdy z nich posiada dyplom uczelni wyższej oraz doświadczenie pedagogiczne zdobyte zagranicą. Zajęcia językowe prowadzone w niewielkich 2-8 osobowych grupach pozwalają dopasować program nauczania do indywidualnych potrzeb każdego studenta. Nauczyciele starają się poznać motywacje, cele i styl pracy grupy. Znajduje to odzwierciedlenie w treści proponowanych zajęć. Dzięki temu specyficznemu podejściu, każdy ma szansę na aktywne uczestniczenie w kursie.

Oferta językowa FRENCH FACTORY Bordeaux obejmuje kursy tygodniowe, dwutygodniowe, miesięczne, wakacyjne oraz całoroczne, zarówno półintensywne jak i intensywne, na wszystkich poziomach zaawansowania. Organizujemy również staże pedagogiczne dla nauczycieli, szkolenia językowe dla firm oraz kursy językowe przygotowujące do matury z języka francuskiego. Po kursie językowym można potwierdzić znajomość języka francuskiego, zdając egzamin państwowy (TCF, TCF Relations Internationales, DELF, DALF).

Nasi studenci mają do swojej dyspozycji bibliotekę, mediatekę oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Centrum Językowe PRIVET


Belwederska 44
00-594 Warszawa
tel.(022) 498-51-01
fax.(022) 407-89-40

Email: sekretariat@privet.edu.pl
Strona www: http://www.privet.edu.pl

Nie osiągniesz umiejętności bez ćwiczeń;
mądrość przychodzi wraz z doświadczeniem”.

Centrum Językowe PRIVET specjalizuje się w nauce języków: rosyjskiego, ukraińskiego, arabskiego, tureckiego,  chińskiego,  japońskiego, kazachskiego, uzbeckiego, perskiego, a także  polskiego dla cudzoziemców.

Organizujemy kursy języka ogólnego, a także specjalistycznego z wybranych terminologii (prawniczej, technicznej, ekonomicznej, farmaceutycznej, handlowej, kosmetycznej), kursy języka biznesu, konwersatoria, kursy przygotowujące do matury i egzaminów wstępnych na studia, jak również do egzaminów państwowych TRKI (TORFL).

W trosce o zaspokojenie wszystkich potrzeb naszych Klientów organizujemy nie tylko kursy stacjonarne, lecz również wyjazdowe –skutecznie współpracujemy z Moskiewskim Uniwersytetem Państwowym, z Instytutem im. Puszkina w Moskwie, z Uniwersytetem w Sankt-Petersburgu, z Uniwersytetem w Irkucku, a także z uczelniami w Chinach, Japonii, Egipcie i Turcji.

Nasze usługi kierujemy nie tylko do Klientów indywidualnych, ale również do Firm – jesteśmy otwarci na stałą współpracę z firmami chętnymi organizować kursy językowe dla swoich Pracowników. Oferujemy korzystne warunki współpracy.

NASZE MOCNE STRONY:

 • KURSY NA WSZYSTKICH POZIOMACH ZAAWANSOWANIA,

 • BEZPŁATNA LEKCJA PRÓBNA,

 • WYKWALIFIKOWANI LEKTORZY (NATIVE SPEAKERS),

 • MAŁE GRUPY (MAX. 6 OSÓB),

 • ELASTYCZNE GODZINY KURSÓW DOSTOSOWANE DO POTRZEB KLIENTA,

 • DOJAZD DO KLIENTA,

 • AUTORSKIE PROGRAMY NAUCZANIA,

 • MOŻLIWOŚĆ ROZPOCZĘCIA NAUKI “OD ZARAZ”,

 • LEKCJE INDYWIDUALNE,

 • JĘZYKOWE KURSY WYJAZDOWE (MOSKWA, PETERSBURG, IRKUCK),

 • KONKURENCYJNE CENY

Ceny obejmują 40 godzin nauki (trymestr) bez względu na poziom zaawansowania.

 Jezyk Rosyjski:

Rodzaje kursów

Zajęcia indywidualne

Zajęcia
w grupie 3 os.

Zajęcia
w grupie 4-6 os.

Kurs ogólny

50 zł/h

1460 zł

730 zł

Kurs specjalistyczny

60 zł/h

1600 zł

810 zł

Kurs języka biznesu

55 zł/h

1530 zł

870 zł

Kurs przygotowawczy do egzaminu TRKI

50 zł/h

1460 zł

730 zł

Oferta dla firm

ceny są do uzgodnienia

ceny są do uzgodnienia

ceny są do uzgodnienia

Język arabski, chiński, turecki: 

Rodzaje kursów

Zajęcia indywidualne

Zajęcia
w grupie 3 os.

Zajęcia
w grupie 4-6 os.

Kurs ogólny

90 zł/h

1800 zł

1000 zł

Kurs specjalistyczny

120 zł/h

2000 zł

1200 zł

Kurs języka biznesu

120 zł/h

2000 zł

1200 zł

Oferta dla firm

ceny są do uzgodnienia

ceny są do uzgodnienia

ceny są do uzgodnienia

* Wszystkie ceny podane są dla jednej osoby

W Centrum Językowym PRIVET rabaty się łączą!!

Zniżki:

 • Należność za zajęcia które się odbywają w tygodniu w godzinach od 9.00 do 16.00 wynosi: cena podstawowa kursu minus 10%.

 • Przy wpłacie za dwa trymestry (80 godzin) należność wynosi: cena kursu podstawowego minus 10%.

 • Przy wpłacie za rok z góry (120 godzin) należność wynosi: cena kursu podstawowego minus 20%.

 • Stali słuchacze mają zniżkę 10%.

 • Najbliżsi członkowie rodziny mają zniżkę 5%.

 • Przy zapisie do dwóch grup zniżka 10%.

Serdecznie zapraszamy na kursy językowe do Centrum Językowego PRIVET!

LEXIS - Szkoła Języków Obcych - Przedstawiciel Zagranicznych Szkół i Uniwersytetów


LEXIS - Szkoła Języków Obcych - Przedstawiciel Zagranicznych Szkół i Uniwersytetów
ul. Marszałkowska 2 lok 6
00-545 Warszawa
tel./fax (22) 625 53 86,
tel. 625 72 98, 622 25 23
www.lexis.edu.pl
e-mail:lexis@lexis.edu.pl

UWAGA!: zapraszamy a darmowe kursy języka angielskiego dla młodzieży, współfinansowane ze środków unijnych...więcej--->

WYJAZDY NA ZAGRANICZNE KURSY JĘZYKOWE

INFORMACJE O LEXIS
Szkoła LEXIS zajmuje się wysyłaniem dzieci, młodzieży i dorosłych na zagraniczne kursy językowe angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, francuskiego i włoskiego. Nasi Partnerzy w branży cieszą się opinią w pełni profesjonalnych i są akredytowani przez British Council lub instytucję mu odpowiadającą w innych krajach niż Wielka Brytania. Na kursy angielskiego wysyłamy do szkół King's, St Giles, LAL, Inlingua, Concord College, Hastings College, Uniworld College, Shaftons College, WTC, DSE, ALS, Rennert Bilingual i innych. Ich placówki mieszczą się na całym świecie od Cape Town i Durbanu na południu Afryki do Vancouver i Toronto na północy. Od Brisbane na wschodzie Australii po Londyn w samym środku Europy. Na Kurs niemieckiego można wyjechać do Instytutu Humboldta czy GLS w Berlinie szkoły Kapito w Munster, Actilingua w stolicy Austrii Wiedniu czy ze szkołą IHTTI do Szwajcarii. Francuskiego można nauczyć się z nami we France Langue Paryżu, Nicei lub szkole BLS Bourdeaux. Naukę włoskiego na pewno umila piękne otoczenie Florencji, Mediolanu lub Sieny. Kursy hiszpańskiego odbywają się w Salamance, Grenadzie, Barcelonie i Madrycie. Szeroki wybór kursów dla każdego pozwala znaleźć coś dla siebie. Z naszej oferty zadowolone będą w tym samym stopniu osoby lubiące gwar dużego miasta jak Londyn czy Nowy Jork jak i Ci lubiący spokój i sielanką atmosferę którą odnajdą na Malcie czy w Torbay. Kursy prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania, mogą być też poświęcone konkretnej tematyce, na co najlepszym przykładem jest to, że w ofercie LEXIS znajdują się kursy dla biznesmenów, pielęgniarek, osób zajmujących się turystyką i hotelarstwem czy nawet przygotowujące do zawodu stewarda czy stewardessy. Wyjechało z nami już 500 osób w samym 2007 roku do końca lata było ich 70. Liczby te mówią same za siebie.


Obejrzeć pełną ofertę naszych kursów możesz na www.lexis.edu.pl.Wszystkie formalności można z nami załatwić korespondencyjnie - przez bank i pocztę.


Kursy za granicą - kursy i obozy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Z nami zrobisz również maturę międzynarodową ZA DARMO w Anglii (kliknij).


Jeśli zainteresowany jesteś wyjazdem na kurs do konkretnego kliknij na jeden z linków poniżej:


Wielka Brytania
Niemcy
Francja
Austria
USA
Kanada
Włochy
Afryka Płd (RPA)
Australia
Hiszpania
Malta
Irlandia
Rosja
Japonia
Cypr

Szkoła Języka Angielskiego
ENGLISH FIRST


00-624 Warszawa
ul.Marszałkowska 1
tel.: (0-22) 825 00 70
fax.: (0-22) 825 53 01

Organizujemy kursy dla firm specjalistyczne i ogólnojęzykowe z rozszerzonym słownictwem zawodowym.(Business English, Medical English, Banking and Finance, Recruitment i inne). Istnieje możliwość prowadzenia zajęć w siedzibie klienta.
Kursy dla dzieci (Early Learners 4-6 lat, High Flyer 7-10 lat, Trailblazer 11-15 lat)
Konwersacje prowadzone przez lektorów Native Speakers
Kursy przygotowawcze do MATURY, FCE, CAE i CPE.
11 poziomów zaawansowania od początkującego do średnio-zaawansowanego.
kursy w szkołach EF na całym świecie
studia językowe ZA GRANICˇ
Cultural Care Au Pair -opieka nad dziećmi.
Englishtown.com - wirtualna szkoła językowa w internecie.

Posiadamy 40 -letnie doświadczenie i 100 szkół na całym świecie, w tym w Polsce w Warszawie, Łodzi, Bydgoszczy, Katowicach i Myszkowie.